Ceļošana ar draugiem

Ceļošana ir satriecoša. Ceļošana kopā ar draugiem ir vēl lieliskāka… dažreiz. Draugi var vai nu vairot piedzīvojuma lieliskumu, vai arī sabojāt to, liekot vēlēties, lai jūs būtu devies viens.

Esmu kopā ar draugiem ceļojis no dažām dienām līdz vairāk nekā mēnesim, un man gribētos domāt, ka esmu kļuvis labāks. Tas ir pieklājīgs veids, kā teikt, ka man ir bijuši daži… ne tik iespaidīgi piedzīvojumi.

Tāpēc šeit ir saraksts ar ieteikumiem un ieteikumiem, kā ceļojumu ar draugiem padarīt pēc iespējas vieglāku un bez strīdiem.

Domājat par lielu ceļojumu? Pārbaudiet 10 padomus iesācējiem ceļotājiem, 10 lietas, kas jāņem līdzi katrā starptautiskajā lidojumā (un 3 lietas, kas nav jāņem līdzi), un kāpēc vienmēr vajadzētu iepakot vieglu saturu.

PROMOTED

1) Ko visi vēlas?

Šī ir neapšaubāmi vissvarīgākā lieta, un to ir svarīgi apspriest pirms turpmākas plānošanas. Tas, ka jūs visi vēlaties doties uz Grieķiju, nenozīmē, ka jūs visi no tās vēlaties vienu un to pašu. Protams, jūs varat teikt “o, pludmales” un “ooo, drupas”, bet, ja jūs domājat par 90 % pludmalēm un 10 % drupām, bet viņi domā pretēji, radīsies konflikts.

Tā notika arī ar mani. Mēs ar dažiem draugiem pavadījām visu laiku, plānojot ceļojumu uz Nīderlandi un Franciju, un, kad mēs tur nokļuvām, viņi gribēja tikai ballēties līdz pieciem no rīta, gulēt līdz trijiem vakarā un to atkārtot. Es, ziniet, gribēju apskatīt valsti, kurā bijām ieradušies.

Tas, ka jūs vēlaties dažādas lietas (un, protams, ka vēlaties), nenozīmē, ka jums vajadzētu atcelt ceļojumu, bet par to mēs runāsim vēlāk.

2) Kā visi ceļo?

Man patīk hosteļi, un es esmu pilnīgi apmierināta ar pastaigām un sabiedrisko transportu. Esmu ceļojis kopā ar dažiem cilvēkiem, kuri nespēj iedomāties, ka viņiem nebūtu nomas auto, 50 kg bagāžas un sulīga viesnīca. Katram savu. Tāpat kā 1, vislabāk to izdomāt iepriekš.

3) Ne visām aktivitātēm ir jābūt grupas aktivitātēm.

Esmu jau iepriekš pieļāvis šo kļūdu. Tas, ka ceļojat kopā, nenozīmē, ka jums viss jādara kopā. Patiesībā labākās grupas, ar kurām esmu ceļojis, bieži vien darīja lietas atsevišķi. Protams, ne katru dienu, bet ik pēc dažām dienām. Tas veicināja dzīvas sarunas pie vakariņām.

4) Ja varat būt elastīgi, dariet to

Tāpat kā jebkurās attiecībās, arī šeit būs jāpanāk kompromisi. Problēma, ceļojot ar draugiem, ir tā, ka kompromisu mehānisms nav tik iesakņojies kā ar laulāto (domājams). Turklāt kāds būs mazliet izvēlīgāks ēdājs, mazliet kūtrāks attiecībā uz naktsmītnēm, mazliet vairāk uztrauksies par naudu.

Tāpēc, ja varat panākt kompromisu, dariet to. Ja nepieciešams, pastāviet uz savu viedokli, bet, ja būsiet vairāk kā ūdens un ļausiet plūst pa straumi, viss noritēs vieglāk. Iespējams, ka šī ir mana lielākā pārmaiņa, kas padarīja labākus ceļojumus ar draugiem. Man ir arī daudz vieglāk būt tādai, jo es visu laiku ceļoju, un, ja es kaut ko palaižu garām, ko kaut kā gribēju darīt, es varu vienkārši atgriezties.

Tomēr…

5) Neesiet pārāk mierīgi.

Tas ir pretstats 4. punktam. Reizēm mani draugi neapmierinātos, jo es nepieņemu lēmumu, nesaprotot, ka man tiešām nekas nav jātaisa. Tāpēc liec saprast, ka, ja tev ir nepieciešams pieņemt lēmumu, tu to labprāt izdarīsi.

6) Katram būs nepieciešams personīgais laiks

Šo ieteica mana draudzene Thaynara. Mēs vairākas reizes esam ceļojušas kopā… tāpēc es ceru, ka tas nav ne pārāk smalks mājiens. Neskatoties uz to, tas ir labs padoms. Ikvienam ir nepieciešams laiks “man”, jo īpaši introvertiem, kas ceļo grupā. Tas nenozīmē būt antisociālam, tas ir vienkārši klusuma laiks (vai mūzikas piesātināts laiks), lai uzlādētu sociālās baterijas. Piemēram, mēs ar Teināru dienas beigās viņa atpūtāmies, skatoties seriālus savā klēpjdatorā, bet es klausījos mūziku un strādāju.

Ņemot to vērā un paturot prātā 3. punktu, būs daudz vieglāk.

7) Nekoncentrējieties uz centiem

Nauda ir iemesls vairāk strīdiem draugu starpā nekā, iespējams, jebkas cits. Ja tu ļausi sev pievērst uzmanību dažiem dolāriem šur un tur, tas sabojās tavu ceļojumu, un, ja tas izspruks par kaut ko, apdraudēs visu ceļojumu. Ja vien kāds acīmredzami un apzināti neķeras vai krāpjas… nu, pagaidiet, kāpēc jūs vispār ceļojat kopā ar šo cilvēku? Bet, kā jau es teicu 4. punktā, vienkārši ļaujiet tam paslīdēt…

Tas ir teikts…

8) Pirms došanās ceļā noskaidrojiet, kā sadalīt maltītes.

Iespējams, vislabāk ir iepriekš noteikt, kāds ir naudas plāns. Iespējams, ka kāds pelna mazāk nekā visi pārējie un negrasās dalīt 400 dolāru vērtu maltīti uz 6 daļām, ja viss, kas viņam bija makaroni.

Apspriežot to iepriekš, ir arī iespēja apmulsušai pusei par to runāt atsevišķi no grupas.

Neskatoties uz to, pieskarieties šim tematam piesardzīgi. Es pats esmu pāris reizes to izkropļojis, pats to neapzinādamies.

9) Nepieņemiet nekādus lēmumus, kad esat izsalcis vai stresā.

Šis, iespējams, ir vissvarīgākais noteikums. Mani vienmēr pārsteidz, cik maz cilvēku apzinās, ka ikviens kļūst SUPER kaprīzs, kad ir izsalcis. To sauc par “izsalkumu”, un, svētais Kthulhu, tas noved pie strīdiem. Kā laulātie pāri to nepamana?

Ja pie tam pievienojas stress, ko rada transports (nokļūšana lidostā, nokavēts vilciens, nokavēts vilciens, nokavēts