Kā uzturēt savu rakstāmgaldu tīru

Neatkarīgi no tā, vai strādājat birojā, kabinetā vai mājās, šeit ir daži ieteikumi, kā uzturēt tīru un sakārtotu rakstāmgaldu:

Apkopojiet dokumentus, kas ir sakrājies, un pēc vajadzības sakārtojiet vai iztīriet. Neaizmirstiet sasmalcināt jebkādu konfidenciālu informāciju, ko izmetat!
Veiciet uzkrāto biroja piederumu inventarizāciju. Nododiet visas pildspalvas, bloknotus, šķēres u. c., kas jums ir lieki, saviem kolēģiem vai ievietojiet šos priekšmetus atpakaļ biroja piederumu skapī.
Izgatavojiet etiķetes mapēm un atvilktnēm. Izvēlētās vietas noteiktiem dokumentu veidiem vai tādiem priekšmetiem kā biroja piederumi, mobilais tālrunis u. c. palīdz saglabāt lietām to pareizo vietu.
Uzglabājiet uzkopšanas piederumus pie sava rakstāmgalda. Tas palīdz nodrošināt, ka jūsu darba vieta ir tīra (un dezinficēta, jo īpaši gripas sezonā), un ļauj notīrīt izlijušos šķidrumu un drupatas no ēdiena vai dzēriena, ko dienas laikā lietojat pie sava galda.
Neaizmirstiet arī par savu pārējo darbvirsmu. Mēs runājam par to, kas atrodas jūsu datorā! Izmantojiet dropbox vai mākoņdatu krātuvi, lai noglabātu svarīgus failus, kas nav nepieciešami uzreiz.

Kārtīga un organizēta darba vieta palīdzēs jums strādāt efektīvāk un sniegs jums miera sajūtu darba vietā.

Šis materiāls ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem. Ne AmTrust Financial Services, Inc. ne tās meitasuzņēmumi vai saistītie uzņēmumi neapliecina un negarantē, ka šeit ietvertā informācija ir atbilstoša vai piemērota kādiem konkrētiem uzņēmējdarbības vai juridiskiem mērķiem. Lasītājiem, kuri meklē konkrētu jautājumu risinājumu, jākonsultējas ar saviem uzņēmējdarbības un/vai juridiskajiem konsultantiem. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar vietējo RSM.