Minimāls maciņš

Liels, vecmodīgs un neērts maks var apgrūtināt gan fiziski, gan emocionāli, un tas var kļūt par vietu, kur paslēpt (un aizmirst par) kredītkartes ar beigušos derīguma termiņu, vecus kvītis, vizītkartes un biļešu čekus. Džordža Kostanzas nemirstīgajiem vārdiem sakot, maki ir “organizators, sekretārs un draugs”. Tomēr mēs visi zinām, ka tradicionālais maks būtībā ir pārpildīta ādas gliemežnīca, kas var viegli pārvērsties par ļaunu apspiedēju.

Tieši šeit nāk talkā minimālisma maki. Tā ir daudzveidīga vieglu, īpaši slaidu maku šķirne, kas paredzēta tikai visnepieciešamākajiem priekšmetiem: naudai, ID kartei un dažām kredītkartēm vai debetkartēm. Labākajos minimālisma plānajos makos apvienots stilīgs izskats, izturīga konstrukcija un – pats svarīgākais – minimālisma dizains, kas liek jums būt nežēlīgi taupīgiem, izvēloties, ko nēsāt līdzi katru dienu. Paturot to prātā, esam izveidojuši šo sarakstu, lai palīdzētu jums atrast labāko minimālisma maku.
screen-shot-2019-11-13-at-11-51-32-am.png

Džordža Kostanzas bēdīgi slavenais maks.
Sony Pictures Home Entertainment

Pati minimālisma maku kategorija ironiskā kārtā ir kļuvusi pārpildīta ar tūkstošiem dizainu, ko tiešsaistē un veikalos pārdod labi pazīstami zīmoli, augstas klases veikaliņi un Ķīnas jaunpienācēji. Lielākā daļa šo minimālisma maku maksā no 10 līdz 40 ASV dolāriem. Taču ir daudz minimālisma dizaina maku, kas maksā 100 dolāru vai vairāk – bieži vien tie ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem, piemēram, augstas kvalitātes ādas, vai aprīkoti ar papildu funkcijām, piemēram, pudeļu atvērēju vai multinoli. Tātad, ja meklējat kompaktu maku ar plānu profilu, kas spēj “vairāk”, izvēles iespējas jums netrūkst.

Lai gan ir daudz divkāršu un trīskāršu plānu maku variantu, mēs šeit galvenokārt pievēršamies viena paneļa dizaina makiem. Tajos parasti var ievietot no četrām līdz 10 kredītkartēm un debetkartēm, lai gan daži to dara daudz izsmalcinātāk nekā citi. Daudzi no tiem ir pieejami dažādos audumos un krāsās, bet daži ir hibrīdi, kas apvieno maku un naudas skavu vai gumiju. Lielākā daļa piedāvā kāda veida RFID bloķēšanas tehnoloģiju, kas tiek reklamēta kā aizsardzības līdzeklis pret elektronisko kabatas zādzību, piemēram, krāpniekiem, kas izkrāpj bezkontakta kredītkartēs saglabātos datus. (Tomēr šīs bažas var būt pārspīlētas.)

Mēs esam tos pārbaudījuši, ņemot vērā kvalitāti, izturību, stilu, funkcionalitāti un cenu. Zemāk apskatiet mūsu minimālisma maku ieteikumus, kurus mēs atjaunināsim, kad testēsim jaunus produktus. Un, ja esat atmetuši savu veco, lielgabarīta maku, lai iegādātos kādu no šiem (vai līdzīgu plānu maku), pastāstiet man par savu pieredzi ar to komentāros.